0212 619 02 22 info@fetihledekran.com

Led Ekran

Kişiye ve kuruma hitap eden led teknolojisi son yıllarda pek çok alanda yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Hedef kitleye ulaşımın özellikle reklamcılık sektöründe en önemli yollarından biri olan led ürün teknolojileri amacına ulaşan bir avantajı da beraberinde getirmektedir.

Led dünyasında ışıklı tabelaların gelişmişi olarak karşınıza çıkan led ekranlar gerek iç mekan gerekse dış mekan için kullanılabilmektedir. Popülerliğini gün geçtikçe arttıran led ekranlar istenilen ölçülerde kullanıma hazır olarak veya projelendirilerek pratik çözümler sunabilmektedir.

Totem tabela olarak kullanılan led ekran elik kasa üzerine konulmuş outdoor sistemleri olmak üzere belediye veya kurumsal firma gibi tanıtımı geniş bir alana yapılması gereken reklamların daha dikkat çekici unsurları olarak göze çarpabilmektedir.

Mağaza, büyük alışveriş merkezindeki vitrinler, skorun veya maçın gösterildiği ekran, trafik bilgi ekranları gibi geniş bir alana yayılan led ekran seçenekleri kullanım amacı ve özelliklerine göre amacına uygun alternatifleri bir arada sunmaktadır.

Açık hava konseri miting, açık hava etkinlikleri, spor müsabakaları ve buna benzer daha pek çok etkinliklerde araca monte edilerek mini bir miting görevi üstlenen sistem tercihe gör internet üzerinde yayın olanağı ile de kullanım avantajı sağlayabilmektedir.

Modüler yapıda tasarlanan ve uzun ömürlü olan led teknolojisi enerji sarfiyatındaki düşüklüğü ile de reklam ve tanıtım aracı olarak bütçenizden de tasarruf etmenizi sağlayacak. Bir giyim mağazası vitrinini her sezon farklı dekorlarla değiştirmek yalnızca belirli kıyafetlerle sınırlı kalacağından hedef kitleye ulaştırılmak istenen görsel sınırlı kalabilecektir. Mağaza içine konumlandırılan iç mekanled ekranlar bu açıdan geniş ürün yelpazesinin döngüsünde müşterinin dev ekranlarda her türlü ürünü bulması ve ürünün mağazada var olduğunu bilmesi açısından müşteri geri dönüşümünü destekleyecektir.

Video, resim, animasyon, sunum gibi yardımcı araçların yanı sıra tanıtımı destekleyecek yazı tabanlı bilgilendirme notu, efektli azı veya kayan yazı gibi detaylar reklamın profesyonel bir şekilde hedef kitleye ulaşmasını sağlayacaktır. Eski usül reklam ve tanıtım araçlarına nazaran hedef kilede akılda kalıcı bir iz bırakması ile bireysel veya kurumsal firmaların marka bilinirliği desteklenebilmektedir.

Her müşteri ihtiyacına uygun olarak hitap eden farklı ölçülerde sınır tanımayan bir hayal gücüyle tasarlanabilen reklam aracı led ekran seçenekleri hem daha etkili hem daha ekonomik olması ile tercih edilmektedir. Dev ekranlarda bina içi veya dış mekan bina giydirme gibi kullanılabilen led ekran seçenekleri marka bilinirliğinde firmanın prestij kazanacağı bir araç olmaktadır.

Bireysel veya kurumsal kullanım ihtiyacına göre projelendirilerek konunun uzmanı kişiler tarafından profesyonelce tasarlanan led ekran teknolojisi iş potansiyelinde verimlilik attıran çözüm olanaklarını bir arada sunmaktadır. Uzun ömürlü kullanım avantajı da diğer reklam ve tanıtım araçlarına nazaran kullanıcısına büyük avantaj sağlar.