0212 619 02 22 info@fetihledekran.com

Led Panel

Led teknolojilerinin yaygınlaşmasıyla son yıllarda hemen her alanda kullanımı tercih edilebilen led panel alternatiflerinde geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Daha çok aydınlatma sektörünün vazgeçilmez bir parçası haline gelen led paneller giyim, telefon, aksesuar ve buna benzer mağazalar için önemli bir ayrıntı haline gelmektedir.

Led kabin olarak da bilinen led paneller kullanım alanına ve ihtiyaca göre kabin kasası, led modül, güç kaynağı, fan, kontrol kartı ve sinyal/güç kablolarından oluşmaktadır. Panel üretimi el ile gerçekleştirildiğinden işçilik kalitesinin de önem arz ettiği üretim aşamasında profesyonel uygulamalar işin uzmanının ellerinde hazırlanmakta ve montajlandığında yüksek verim sağlar.

İç mekân olarak ev ve iş yerleri dâhil olmak üzere akla gelebilecek hemen her yerde kullanılabilen led paneller bir aksesuarın duvarda ön plana çıkması veya odaya ışığın eşit olarak dağıtılması gibi amaçlarla istenilen her yerde kullanılabilir.

Büyük mağaza iç mekânlarında normal aydınlatmalarla ışığın belirli noktalara ulaşamaması nedeniyle karanlıkta kalması müşterilerin her alanı rahatlıkla kullanamaması açısından negatif bir durum yaratabilecektir. Ayrıca yakın ışık kaynağı ile ürünlerin albenisini daha dikkat çekici hale getiren led panel modelleri ışığın eşit dağılımını güvenle sağlayabilmektedir.

Profesyonel olarak led panel uygulamalarını yapılacağı alanlarda mekân büyüklüğü ve aydınlatma alanı ihtiyacının doğru belirlenmesi gerektiği gibi ışığın verimli olması gereken bölümlerin de ayrılarak bu bölümlere kaç adet ürün konulacağının da hesaplanmalıdır. Küçük alanda çok parlak ışıklar başta göz yormak üzere çeşitli sorunlar yaratabilir. Bu nedenle kullanılacak ürün sayı dengesi ve mekan büyüklüğü doğru orantıda olmalıdır.

Kullanım amacı, uygulama mekânı, ürünün kalitesi ve teknik özellikleri olmak üzere uzun ömürlü kullanım olanağı a değişkenlik gösteren led panel ürünleri birbirinden farklı çeşitleriyle her müşteri ihtiyacına hitap edebilmektedir. Geniş bir yelpazede çeşitleri bulunan led paneller camlı yuvarlak, camlı kare, çift renkli armatür, sıva altı ve sıva üstü yuvarlak ve kare led gibi alternatifler sunmaktadır.

Mekânın estetik görünümü ve ürünlerin ön plana çıkarılan aydınlatma detayında işletmeleri için önem arz eden led panel kullanımı uygun fiyatının yanında enerji tasarrufu da sağlamaktadır. Uzun vadede ekonomik olmasıyla da tercih edeceğiniz led panel göz yormayan albenisinde hemen her sektörde ürünlerin tanıtımı ve görseli için ideal bir seçim olacak.

Modern mimari yapılarda aydınlatma ihtiyacın giderilmesinin yanı sıra dekoratif bir görünüm kazandırılarak mekânın zengin görünümü açısından da tercih edilen led panel uygulamalar led teknolojisi sistemlerinin son yıllarda özel yaşam alanları için de en çok tercih edilen ürünleri arasında yerini almasını sağlamıştır.

Farklı boyut ve renk seçenekleriyle led ekranların dikkat çekici özelliğini hedef kitleye ulaştırmayı başaran led panel uygulamaları özenle yapılmış montajı ile sorunsuz bir şekilde uzun yıllar kullanıma imkân tanımaktadır.