0212 619 02 22 info@fetihledekran.com

Dayanıklı ve Tasarruflu Led Panel Çözümleri

Günümüzün ticari yaşamında güçlü bir şekilde var olmak isteyen girişimcilere teknolojik çözümler sunan firmamız, tüm müşterilerine tasarruflu LED teknolojisinin ayrıcalıklarını yaşatma prensibiyle hareket etmektedir. Konusunda deneyimli bir teknik kadroya sahip firmamız, günümüzün en gelişmiş LED teknolojileri araçlarını üreterek, birçok sektörün ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Büyüyen kadromuz, kendi alanında deneyimli teknik personelden, üretim ve montaj ekibinden meydana gelmektedir. Kısa sürede kurumsal bir yapıya kavuşmanın farklıyla, müşterilerimize en hızlı ve en uygun fiyatlı hizmetler sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Hizmet verdiğimiz LED teknolojileri, pek çok şirketin ve işletmenin ihtiyacını karşılayan, geniş bir alanda kullanımıyla dikkat çeken ürünlerden oluşmaktadır. Kaliteli malzeme ve montaj seçeneklerine sahip başlıca çözümlerimiz arasında LED Tabelalar, LED Ekranlar ve LED Paneller bulunmaktadır. LED teknolojisi günümüzün en pratik ve tasarruflu çözümlerinden biridir. Işıklandırma, tabela veya reklam amacıyla tercih edilen LED teknolojileri, eski ışıklandırma ve aydınlatma araçlarına göre birçok avantaj sunmaktadır. LED araçları üretimi biraz maliyetli olsa da uzun yıllar kullanım ve daha az enerji harcama özellikleriyle LED, günümüz sektörlerinin vazgeçilmez tercihlerinden biridir.

Öncelikle, siz değerli müşterilerimize LED teknolojisini yakından tanıtmak, daha sonra talep gören ürünlerimizden biri olan LED Panellerimizin avantajlarından bahsetmek istiyoruz.

LED Teknolojisi Nedir?

LED teknolojisi günümüzde birçok elektronik cihazda kullanılan özel teknolojilerden biridir. Orijinal kısaltma adı “Light Emitting Diode” olan LED, “ Işık veren diyot” anlamına gelmektedir. LED teknolojisinin geçmişi neredeyse yüz yıl kadar önceye dayanmaktadır. Oleg Vladimirovich Losev adlı bir Rus teknisyenin keşfi olan LED teknolojisi, ilk olarak düşük şiddette kırmızı renk veren bir araç olarak tanınmıştır. Günümüzün gelişen teknolojisiyle daha canlı ve parlak renkler elde edilen LED araçlarında kızılötesi veya morötesi ışınları elde etmek mümkündür. LED teknolojisi kısaca bir elektronik devre elemanıdır ve bu devre diyotlar aracılığı ile ışın yayınımı yapar. Üzerinden akım geçen devrede foton adı verilen ışık parçacıkları ortaya çıkar. LED teknolojisinin avantajları ise şöyledir:

• Diğer kaynaklara göre daha az enerji tüketimi sağlar
• Diğer kaynaklara göre daha uzun ömürlü kullanım imkanı verir
• Hızlı bir devre olan LED kolayca açılıp kapanır
• Farklı boyutlarda üretilebilir ve dayanıklıdır
• Farklı açılara göre ışın verebilir
• Ekran ve tabelalarda kullanılan LED teknolojisi daha dikkat çekici görünüme sahiptir.

LED Panel Özellikleri ve Kullanım Sahaları

LED paneller, aydınlatma çiplerinin konulduğu panellere verilen isimdir. Böylece paneller üzerinden ışık yayınlanması sağlandır. Yukarıda söz ettiğimiz gibi LED kullanımının birçok avantajı vardır. LED panel tasarımları sayesinde elde ettiğimiz aydınlatmalar, oldukça tasarruflu ve uzun ömürlü ürünler olurlar. Farklı tasarımlara sahip LED Panel modelleriyle güçlü ışık verme fırsatı elde edebiliriz. Çeşitli renk ve ebatlardaki LED Panellerimiz uygun fiyatlı olarak siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunulmuştur.

LED Panelleri çeşitli dekorasyon özelliklerine sahip iç mekanlarda kullanılabilir. Farklı tasarım ve kalitelerde üretilen LED Paneli modellerimiz her bütçeye ve ortama uygun olarak tasarlanmıştır. LED Paneli modellerimiz Sıva altı ve Sıva üstü LED olarak kolayca monte edilebilmektedir. Son yıllarda popüler hale gelen sıva altı LED Paneli birçok işletme, ofis ve ev ortamında kullanılmaktadır. Kolayca montajını yaptığımız bu ürünler enerjiden tasarruf yapmanıza ve kaliteli ışık elde etmenize olanak verir.

Ürünlerimizle ilgili merak ettiklerinizi öğrenmek ve avantajlı fiyat kampanyalarımızdan yararlanmak için bizi hemen arayabilirsiniz.