0212 619 02 22 info@fetihledekran.com

Led Tabela

Reklam ve tanıtım sektöründe önemli bir yere sahip olan tabelalar geniş bir ürün yelpazesinde çeşidi ile müşterilerin firma veya işletmeyi tanıması açısından büyük fayda sağlamaktadır. En önemli reklam aradı olarak işletme, firma veya kurumların bulunduğu sektöre göre tercih ettiği pek çok tabela örneği bulunmaktadır. tabela üzerinde firmayı tanıtan logo, firma yazıları veya uygun renklerin tabela da dikkat çekici özellik kazanması müşteri kazanımı açısından fayda sağlamaktadır.

Günümüz teknolojisiyle birlikte geliştirilen tabela çeşitleri arasında alışılmışın dışına çıkarak fark yaratmak isteyeceğiniz led tabela örnekleri bulunmaktadır. Sabit yazılı tabelaların ledlerle işlenerek dikkat çekici özellik kazanımı led tabela çeşitleriyle daha etkin hale getirilmiştir.

Işıklı tabelalar olarak da bilinen led tabelalar eski usül yöntemlerde kutu içerisine floresan lambalar yerleştirilerek yazı zemininin aydınlatılması sağlanmaktaydı. Müşteri hedef kitlesinde bu tarz ışıklı tabelalar ancak tabela güzergahında dikkat çektiğinden geliştirilmiş teknolojide daha yüksek ışık seviyesiyle uzaktan bile bakıldığında led tabelalar dikkat çekebilmektedir.

Led tabelalar sabit yanan yüksek seviyede ışıklarla tasarlanabildiği gibi hareket eden ışıklı yazı veya animasyonlarla çok daha dikkat çekici özellik kazandırılabilir. Ara sıra yanıp sönen, hareket eden veya ışık seviyesi yükseltilmiş led tabela modelleri eski usül tabelalara nazaran bilimsel olarak da dikkat çekici özelliği tanıtlanmış bir tabela örneğidir.

Sağlık sektöründe nöbetçi eczanelerin hemen hepsinde görmeye alıştığınız led tabelalar geniş bir kullanım alanı ile pek çok sektör için reklam ve tanıtımın en ekonomik yolu olarak tercih edilmektedir. Enerji sarfiyatının düşüklüğü ile de hem enerji tasarrufu hem de bütçenizden tasarruf sağlayan ışıklı led tabelalar iş potansiyelini arttırmak adına tercih edilebilir.

Standart tabelalara nazaran daha küçük olan led tabelalar tabela vergisi açısından da daha düşük bi yıllık maliyet içermektedir. Değişik yazı stillerinde pek çok efektle bir arada kullanım avantajı sunan led tabela ürünlerin müşteriye doğrudan tanıtılması açısından da fayda sağlamaktadır.

Yaptığınız iş ve vermiş olduğunuz hizmetle hedef kitlede fark edilmenizi sağlayacak led tabela örnekleri tamamen hayal gücü ile sınırlı olmakla birlikte sınırları zorlayan farklı ve güçlü tasarımlarıyla müşteri potansiyelini arttırmadan en ekonomik ancak en etkili yollardan birdir.

Her hava koşulunda sorunsuz kullanılabilme özelliğine sahip led tabelalar özellikle günümüzde işletmelerin şeffaflığa önem verdiği cam vitrinlerde firmaların gerek işletmelerini gerekse ürünlerini tanıtmakta büyük ve etkili bir fayda sağlamaktadır.

Elektronik cihaz sektöründe tuş olarak veya makinelerle de kullanılan led ışıkların küçük büyük her türlü firma ve işletmenin son yıllarda tabela ve reklam sektöründe en çok tercih ettiği yardımcı elemanlar arasında bulunmaktadır.

Farklı, estetik, ekonomik ve dikkat çekici olmak üzere daha pek çok özelliği ile led tabelalar tasarımı ile yaratıcılığı ön plana çıkarıyor.