0212 619 02 22 info@fetihledekran.com

Tüm Mağazalara Özel Led Ekranlar

Aynı sektör içerisinde çalışan çok sayıda farklı marka ve mağaza bulunurken her biri daha fazla müşteri çekmek için elinden geleni yapıyor. Reklam bu sarf edilen eforun önemli bir aşaması olurken devamlı ve etkili reklamlar her zaman en fazla tercih edilenler oluyor. Reklamlarını en uygun fiyat seçenekleri ile birlikte çok sayıda kişiye ulaştırmak isteyen işyerleri son dönemde mağazalar için led ekran modellerini değerlendiriyor. Bu modeller içerisinde isterlerse tabela olarak kullanabilecekleri isterlerse iç mekânlarında tercih edebilecekleri çok sayıda farklı model bulunuyor. Bu modelleri kullanarak tek seferlik harcama sonrasında çok uzun süreli bir reklam elde etmiş oluyorlar.

Mağazalar için led ekran modellerini incelemeye başlayan işletme sahipleri ilk olarak tabelalarını özel olarak led ışıklarını kullanarak imal ettirebilir. Sattıkları ürünü betimleyen farklı tarzlardaki led ekranlar ile birlikte günün her saatinde dikkat çekici olacaklardır. Bunun yanı sıra iç mekânları için de daha küçük ebatlarda led ekranlar kullanılmaktadır. Bu led ekranlar bazı durumlarda mağazaların girişlerine eklenirken bazen de vitrinlerde yer almaktadır. Tüm bunların yanı sıra mağazanın iç kısmındaki duvarların üzerinde duvarı kaplayacak şekilde led ekranlar da bulunabilir. Tüm bu seçenekler mağazaların içerisinde led ekranların ne kadar fazla kullanıldığının kanıtı olmaktadır.

Mağazaların giriş kısmında yer alan led ekranlar en fazla tercih edilen modellerden birisidir. Bu led ekranlarda genel olarak kampanyalar müşterilere aktarılırken mağazanın önünden geçen ve mağazaya girmek gibi bir düşüncesi olmayan kişileri dahi mağazanın içerisinde çekecektir. Bu durum büyük kampanyalar yapan ve ürünlerine her zaman güvenen mağazalar için çok büyük önem taşır. Bu sayede mağazaya giren kişi sayısı hızlı bir artış gösterecek ve bu da günlük kazanılan miktarlara direkt olarak olumlu bir biçimde yansıyacaktır. Bunun yanı sıra mağazalar için led ekran modellerinde girişte kullanılan ekranların çok kolay değiştiriliyor olması da büyük önem taşımaktadır. Bu durumda sürekli yeni kampanyalar tekrar bir ücret ödemeden ekranlardaki yerini alacaktır. Bunu kontrol etmek için mağazada yer alan bilgisayar rahatlıkla kullanılabilir.

Mağazaların iç kısımlarında yer alan ekranlar ise daha çok bilgilendirici ekranlar olmaktadır. Bazı mağazalarda müşterilere o anki siparişlerin durumları belirtilirken bazılarında giriş kısmında olduğu gibi kampanyalar yer almaktadır. Büyük mağazalarda mağaza planı gibi yararlı bilgiler ekranlardan müşterilere aktarılabilmektedir. Buna ek olarak mağaza içerisinde yer alan ancak müşterilerin gözüne çarpmayan ürünler de bu ekranlardan fark edilebilmektedir. Bu sayede müşteriler ciddi biçimde zaman kazanmış ve aradıkları ürünleri rahatlıkla bulmuş olurken mağazalar da kazançlarını çok ciddi biçimde arttırmaktadır. Mağazalar için led ekran modellerinde en küçükler bu iç mekânlarda kullanılan ürünler olurken vitrinlerde de benzer ürünler tercih edilmektedir.

Mağazaların içerisinde duvarlarda yer alan led ekranlar genel olarak en büyük ebatlara sahip ürünler olacaktır. Bu aşamada mağazaların belirli duvarları led ekranlarla kaplanarak değerlendirilebilmektedir. Genel olarak mağazalarda duvarlar raflar ile çevrili olsa da belirli boş alanlar her zaman oluşmaktadır. Bu boş alanlarda yalnızca duvar olması yerine bir led ekranın kullanılması çok daha yararlı olmaktadır. Özellikle tüm Türkiye’de ve dünyada ünlü olan markaların ürünleri satılıyorsa bu markaların ünlü yüzlerine ya da beğenilen ürünlerine duvarlarda yer verilebilmektedir. Her zaman daha samimi bir ortam kurulması led ekranlar ile sağlanırken tek seferlik harcama sonrasında 50.000 saat led ekranlar aynı kalitede kullanılmaktadır. Mağazalar için led ekran modelleri bu etkileri sebebiyle çok büyük önem taşımaktadır.