0212 619 02 22 info@fetihledekran.com

Mobil Led Ekranlar İle Her Yerde Reklam

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte eski dönemde basit bir düzenek üzerinden kullanılan birçok araç artık elektronik cihaza dönüşüyor. Bu aşamada tabela kültürü de değişirken artık tüm tanıtım ve reklam işlemleri led ekranlar üzerinden rahatlıkla yapılabiliyor. Led ekranlar tanıtım ve reklam için en ideal ürünler olurken sürekli sabit bir yerde kalmayan ve yerini değiştiren kişiler için daha farklı ihtiyaçlar ortaya çıkabiliyor. İşletmeler bulundukları alana led ekran kurarak bunu kullanırken sürekli farklı şehirlere ya da şehir içerisinde farklı bölgelere giden kişiler led ekran kullanamayacağını düşünüyor. Ancak mobil led ekran teknolojisi ile birlikte artık insanlar gittikleri her yere led ekranlarını da taşıma şansı elde ediyorlar.

Bu led ekranların taşınma işlemi için araçların hazır olması gerekiyor. Genel olarak sürekli seyahat eden işletmeler ya da kurumlarda malzemelerin taşınması için araçlar bulunduğundan sorunsuz bir biçimde led ekranlar kullanılabiliyor. Mobil led ekran teknolojisi araçlara eklendikten sonra artık rahatlıkla bu led ekranlar istenilen alanlara götürülebiliyor. Sürekli olarak ihtiyaca göre üzerinde yapılan yayın rahatlıkla değiştirilebilirken bu da yan kısımda yer alan bir bilgisayar üzerinden yapılıyor. Bu sistemi birçok işletme kullanırken özellikle organizasyon firmalarının vazgeçilmez ürünleri arasında yer alıyor. Organizasyon farklı şehirlerde olsa dahi rahatlıkla bu ekranlar istenilen alana taşınmış oluyor.

Konserler, sirkler ve benzer aktiviteler için bu mobil led ekran teknolojisi son derece yüksek bir öneme sahip oluyor. Konserler için led ekranlar açık alanlara kurulurken bu mobil led ekranlar da sistemin doğru bir biçimde işlemesine katkıda bulunuyor. Ayrıca şehrin içerisinde her gün farklı alanlarda duran bu mobil led ekranlar şehir halkının konser ya da diğer aktiviteler için bilgilendirilmesini sağlıyor. Eğer konser ya da sirk gibi aktivitelerde biletler de şehir merkezinde satılacaksa bu led ekran sayesinde şehrin en işlek caddelerinde tüm insanların dikkati rahatlıkla çekilebiliyor. Bunun sonrasında yapılan aktivite için bilet satışları da daha hızlı bir hale gelirken led ekranlar sayesinde kazançlar ciddi biçimde artmış oluyor.

Çeşitli spor kulüpleri resmi ürünlerini satmak için de farklı şehirleri geziyorlar. Bu aşamada büyük tırlar ile birlikte mobil mağazalar oluşturulurken gidilen şehirde çok büyük bir müşteri potansiyeline resmi ürünlerin satışı gerçekleşebiliyor. Bu durumlarda da kulüpler mobil led ekran teknolojisinikullanırken hiçbir sorun yaşamadan tüm şehir halkına ulaşmış oluyor. İstenirse tırın üzerine kurulan led ekranlar istenildiğinde farklı bir araç üzerine kuruluyor. Bu durumda tırdan daha öncesinde şehre ulaşan bu araç tüm şehre tırın geleceği tarihi, nereye geleceğini ve kampanyaları tanıtabiliyor. Bunun için ayrı bir işlem yapmasına gerek olmazken led ekran sayesinde yalnızca insanların bol olduğu alanlarda belirli süreler duraklaması yeterli oluyor.

Bunun yanı sıra bankalar ve benzer kurumsal firmalar da led ekranlar ile birlikte insanların dikkatini çekmeyi amaçlıyor. Bilindiği üzere bankalar çeşitli kredi kartı ya da kredi işlemleri için belirli alanlara stantlar kurarken böylece daha fazla kişiye ulaşmayı amaçlıyor. Ancak bu durumda her gelen kişiye kampanyaların anlatılması ve davet edilmesi gerekirken mobil led ekran sayesinde bankanın sunduğu fırsatları herkes rahatlıkla görebiliyor. Bunun sonrasında yalnızca ayrıntıları sormak için görevliler ile iletişime geçen kişiler kısa süre içerisinde bankaların müşterisi haline geliyor. Bu durumda bankalar farklı şehirlere ya da şehrin içerisindeki farklı noktalara bu stantları açtıklarından led ekranlara da mobil olarak ihtiyaç duyuluyor.