0212 619 02 22 info@fetihledekran.com

Tüm Şehirlerde Totem Led Ekranlar

Led ekran sektörü içerisinde birçok farklı ürün yer alırken totem led ekran modelleri en fazla tercih edilen modellerden birisi olarak rahatlıkla gösterilebilmektedir. Genel olarak kurumsal firmalar ve belediyeler bu tarz ürünleri kullanırken caddeler ya da parklar totemler için en iyi alanlar olmaktadır. Seçilen bu alanlar genel olarak insanların sıklıkla kullandığı alanlar olurken en işlek caddeler ya da günde binlerce kişiyi ağırlayan parklar oldukça uygun alanlar olacaktır. Bu alanlarda belirli bir yüksekliğe konulan bu led ekranlar çok uzak mesafelerden dahi rahatlıkla görülebilirken hiçbir şekilde etrafındaki insanları rahatsız etmemektedir. Bu doğrultuda sunduğu birçok avantaj sebebiyle kurumsal firmalar ve belediyeler bu ürünleri tercih ederler.

Totem led ekranların en önemli özelliklerinin başında hem gündüz hem de akşam saatlerinde aynı kaliteli hizmeti verebiliyor oluşudur. Herhangi bir ışık kaynağı olmayan yalnızca totemin yan kısımlarında olan ışıklandırmalar ile hizmet veren elemanlar gündüz saatlerinde hiç dikkat çekmezken geceleri de yalnızca belirli bir mesafeden görülebilmektedir. Ancak totem led ekran modellerinde bu aksaklıklar söz konusu dahi olmazken gündüz saatlerinde sunulan ışık kalitesi ile birlikte yüksek güneş altında dahi muhteşem bir netlik ile görülmekte ve dikkatleri çekmektedir. Bunun yanı sıra akşam saatlerinde bulunduğu bölgeyi yüksek oranda aydınlatırken totemin yanından geçen herkes genelde üzerinde yazan yazıları ya da yayınlanan videolar takip etmektedir.

Belediyeler ya da kurumsal firmalar bu sistemleri belirledikleri alanlara yerleştirmeyi düşünürken genelde buradan hangi hizmetleri verebileceklerini düşünmektedirler. İlk olarak büyük firmalardan alınan reklamlar totemlerin fiyatlarını kısa süre içerisinde çıkarmaktadır. Bu doğrultuda totemlere reklam veren firmalar her gün binlerce kişiye ulaşırken onlar da büyük bir kazanç sağlamış olacaklardır. Bunun yanında belediyeler halka yapacakları bilgilendirmeleri de bu totemler üzerinden rahatlıkla gerçekleştirebilmektedir. Genel olarak başkanların ya da diğer yetkili kişilerin yaptıkları açıklamalar, bilgilendirmeler ya da özel günlerin kutlanması bu led ekranlar üzerinden yapılabilir. Tüm bu etmenler totem led ekran modellerinin bolca kullanılması gerektiğini göstermektedir.

Tamamen dış ortamda tercih edilen bu led ekranların siparişi verilirken müşteriler mevsim şartları konusunda endişe duymaktadır. Sürekli açıkta olacağından kar ve yağmur sularına maruz kalması durumunda sistemin arızalanacağı düşünülmektedir. Ancak totem led ekran modelleri içerisinde bu sorun oluşmazken rahatlıkla uzun süreler zorlu hava şartlarında bu led ekranlar kullanılmaktadır. Güneş ışınlarının etkisi ile eskime ya da arızalanma sorunları da oluşmazken her zaman en iyi hizmet sunulmaktadır. Tüm bu durum genel olarak 50.000 saat aralıksız kullanılabilen bu led ekranların arıza çıkarmadan devam etmesini sağlamaktadır. Bu sebeple bakım işlemlerine de yüksek ücretler ödenmeden uzun süre sabit bir gelir elde edilebilir.

Totem led ekran modellerinde ekranın boyutları son derece büyük olacaktır. Bu durum üzerinde fazla ışık kaynağı kullanımını öngördüğünden maliyet açısından yüksek fiyatlar ortaya çıkabilir. Ancak bu fiyatlar etkileri ve dayanıklılığı düşünüldüğünde son derece uygundur. Reklam amaçlı yapılan totemler en kısa süre içerisinde fiyatını çıkarırken uzun süreler arıza yapmadan çalışacağı için sürekli bir getiri sağlayacaktır. Bunun yanında güvenlik açısından da hiçbir sorun oluşturmamaktadır. Oldukça yüksek bir seviyede durduğundan insanlar tarafından zarar görmesi çok olası değilken totemin insanlara ya da diğer canlılara zarar vermesi de görülmemektedir. Bir yandan tasarruf sağlayan, bir yandan doğanın korunmasına destek olan bir yandan da en iyi şekilde reklamları insanlara ulaştıran bu ürünler son dönemin en çok tercih edilen ürünleri arasında yer almaktadır.